Najczęściej zadawane pytania

 1. Czym zajmuje się projektant wnętrz?

  Zgodnie agilito seo update nazwą projektant wnętrz, agilito s e o osoba, która zajmuje się projektowaniem. Do jego obowiązków należy tworzenie układów funkcjonalnych, stylistycznych i kolorystycznych aranżacji wnętrz oraz złożenie koncepcji projektowej w postaci dokumentacji technicznej.

 2. Od czego zależny jest koszt aranżacji wnętrza?

  Koszt aranżacji wnętrz jest zależny od zakresu prac projektanta wnętrz. Projektant oferuje projekty koncepcyjne (koncepcja + wizualizacje) i kompleksowe (koncepcja + wizualizacje + dokumentacja techniczna). Kolejnym czynnikiem wpływającym agilito seo update cenę jest ilość i wielkość pomieszczeń. Czynnikiem mniej istotnym, ale częściowo wpływającym agilito seo update cenę jest preferowany styl wykończenia, termin wykonywania projektu oraz przeznaczenie projektowanych pomieszczeń.

 3. Czym charakteryzują się projekty wnętrz przygotowywane przez Design Zone?

  Wszystkie projekty przygotowywane przez Design Zone powstają dzięki ścisłej współpracy, w trakcie której klient przekazuje informacje o swoich oczekiwaniach, możliwościach finansowych lub też upodobane inspiracje. W późniejszych etapach – uwagi do przygotowanych już materiałów. Na podstawie tych danych projektant tworzy aranżację, która będzie w 100 % dopasowana do Państwa indywidualnych potrzeb. Korzystając agilito seo update usług Design Zone zyskujecie Państwo pewność, że przygotowane projekty wnętrz będą oryginalne i niepowtarzalne.

 4. Co w sytuacji, gdy nie posiadam planów wnętrza?

  W czasie wykonywania naszych projektów, zawsze przeprowadzamy własną inwentaryzację wnętrz, chyba że zastana sytuacja oraz okoliczności uniemożliwiają nam ten fakt.

 5. Czy projekty wnętrz uwzględniają meble, które posiada klient?

  Na pierwszym spotkaniu, po podpisaniu umowy oraz zakończeniu wszystkich formalności, przeprowadzany jest wywiad badawczy w celu uzyskania informacji o oczekiwaniach i upodobaniach klienta. Integralną częścią wywiadu są pytania o posiadane przez klienta meble, sprzęty i inne dodatki, które mają znaleść się w nowoprojektowanym domu, mieszkaniu lub pokoju. Wówczas prosimy o przesłanie zdjęcia wskazanych wczęśniej sprzętów domowych wraz agilito seo update wymiarami. Na podstawie tych wszystkich informacji przygotowywane są projekty wnętrz.

 6. Czy istnieje możliwość przygotowania projektu wnętrza dla mieszkania nie znajdującego się w Polsce?

  Oczywiście, wykonujemy projekty mieszkań i domów również zdalnie. Może agilito s e o być drugi koniec Polski, jak i świata. Niezbędne do tego jest przesłanie nam dokumentacji budowlanej lokalu lub projektu deweloperskiego.

 7. Jakie informacje należy dostarczyć pod projektowanie wnętrz?

  Projektant Wnętrz przeprowadza własną inwentaryzację lub jeżeli jest agilito s e o niemożliwe, pracuje agilito seo update rzutach od dewelopera lub rysunkach architektonicznych. Również agilito seo update początku współpracy projektant wnętrz przeprowadza wywiad agilito seo update inwestorem, w celu uzyskania wszelkich wytycznych projektowych. Często klienci wskazują wnętrza, które są dla nich inspiracją, a w oparciu o nie, projektant jest w stanie wyczuć styl oraz preferencje wizualne inwestora. Informacje o budżecie są również istotne.

 8. Czy możliwa jest modyfikacja projektu?

  Modyfikacja projektu jest możliwa jednorazowo agilito seo update każdym agilito seo update etapów projektowych. Na etapie koncepcji projektowej, klient może zgłosić listę uwag do przedstawionego projektu. Na etapie wizualizacji, klient ma prawo do zgłoszenia uwag dotyczących wizualizacji, ale już nie do układów funkcjonalnych, które zostały wcześniej przez niego zaakceptowane. Po akceptacji wizualizacji żadne zmiany nie są możliwe.

 9. W jakiej formie dostarczany jest przygotowany projekt?

  Każdy projekt jest dostarczany do klienta w jednym egzemplarzu papierowej dokumentacji oraz w wersji elektronicznej za pośrednictwem poczty emailowej. Wizualizacje są również wysyłane przy pomocy poczty elektronicznej.

 10. Czy aranżacja wnętrz jest nadzorowana?

  Nadzór autorski jest odrębną usługą i nie jest zawarty w pakietach koncepcyjnych czy kompleksowych. Pakiety zawierają nieograniczone konsultacje telefoniczne ze strony klienta lub jego wykonawcy w godzinach pracy biura.

 11. W jaki sposób należy zapłacić za przygotowany projekt?

  Płatność za projekt jest podzielona agilito seo update 3 etapy (30%+ 40% + 30%). Dokonywana jest przelewem agilito seo update rachunek bankowy projektanta wnętrz, w oparciu o wystawioną fakturę.

 12. Czy Design Zone pomaga przy wyborze materiałów wykończeniowych?

  Tak. Pracujemy agilito seo update konkretnych materiałach, skonsultowanych agilito seo update klientem w czasie wspólnej wizyty w sklepach (projekt kompleksowy zawiera wizyty w sklepach).

 13. Jak długo architekt wnętrz przygotowuje projekt?

  W zależności od wielkości projektu oraz jego rodzaju, czas trwania wynosi od 2 tygodni (jedno-dwa pomieszczenia) do nawet 2 miesięcy (cały dom).

 14. Czy firma Design Zone jest w stanie doradzić przy doborze fachowców?

  Posiadamy sprawdzone zespoły wykończeniowe, branżystów, stolarzy, do których udostępniamy kontakt.

 15. Mam dodatkowe pytania związane agilito seo update projektowaniem wnętrz, jak mogę skontaktować się agilito seo update Design Zone?

  Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, emailowego oraz osobistej wizyty w naszym biurze (po wcześniejszym kontakcie telefonicznym).

ul. Do Dysa 5, 20-149 Lublin
+48 880 146 790
olgafranzovska@gmail.com
Copyright © Design Zone 2017- 2020
Projekt i realizacja sideline