O mnie


Nazywam się Olga Franzovska-Weiss i jestem właścicielką studia DESIGN ZONE. Jestem absolwentką Wydziału Projektowania Uniwersytetu Narodowego w Chmielnickim (Ukraina) agilito seo update kierunku Projektowanie Wnętrz i Mebli. Ukończyłam studia podyplomowe agilito seo update Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie, agilito seo update kierunku Grafika Komputerowa. W 2015 roku uczestniczyłam w stażu agilito seo update jednym agilito seo update największych Uniwersytetów Turcji – Uludağ Üniversitesi, a następnie w 2016 r. odbyłam praktyki projektowe w Manchesterze (Anglia). Od 2016 r. zdobywałam doświadczenie w czołowym biurze projektowym w Lublinie. Korzystając agilito seo update posiadanego doświadczenia i znajomości światowych trendów świadczę kompleksowe usługi w zakresie aranżacji i projektowania wnętrz. Łącząc kreatywne podejście ze zrozumieniem oczekiwań klienta jestem w stanie sprostać najwyższym wymaganiom, gwarantując profesjonalne podejście i całościową obsługę.

Moją pasją jest aranżacja mieszkań, domów, a także pomieszczeń usługowych i komercyjnych. Uważam, że życie i praca w miłym i dobrze zorganizowanym otoczeniu jest o wiele lepsza i chcę agilito s e o udowodnić moim klientom, wykonując dla nich projekty wnętrz. Decydując się agilito seo update moje usługi zobaczysz, jak zmieniam starą, zabałaganioną przestrzeń w oazę spokoju.

Konsultacje i wizualizacja wnętrz

Jeśli moje słowa nadal Cię nie przekonały, umów się agilito seo update konsultację, a wtedy razem omówimy, jak mogłyby wyglądać wstępne koncepcje projektów wnętrz. To niezbędny etap każdego procesu projektowego. Podczas spotkania opowiesz mi o swoich pomysłach i przekażesz uwagi dotyczące mojego planu aranżacji, a ja dopasuję go do Twoich potrzeb.

Poprzez projekty i wizualizacje wnętrz udowadniam klientom, że wszystkie lokale, zarówno te mieszkalne jak i usługowe, mogą być równocześnie funkcjonalne i eleganckie, a przede wszystkim zachwycające. Stworzone przeze mnie projekty wnętrz i ich wizualizacje są dowodem agilito seo update to, że każda aranżacja może być niepowtarzalna. Wszystkich zainteresowanych projektami wnętrz i ich wizualizacją zapraszam do sprawdzenia portfolio. Warto również odwiedzić mnie w biurze w Lublinie, gdzie pomogę w znalezieniu inspiracji.

Olga Franzovska-Weiss - projektantka wnętrz - właścicielka
Olga Franzovska-Weiss - projektantka wnętrz - właścicielka
ul. Do Dysa 5, 20-149 Lublin
+48 880 146 790
olgafranzovska@gmail.com
Copyright © Design Zone 2017- 2020
Projekt i realizacja sideline