Projekt mieszkania Lublin

Projektowanie mieszkań i domów to jedna z głównych usług oferowanych przez biuro architektoniczne Design Zone. Zajmujemy się zarówno pojedynczymi zleceniami dotyczącymi określonego etapu inwestycji oraz kompleksowymi ofertami związanymi z aranżacją całego mieszkania. Dla zainteresowanych inwestorów projekt mieszkania może zostać wykonany w naszym biurze w Lublinie lub zdalnie z pomocą korespondencji elektronicznej.

Projektant wnętrz z naszego biura sprawi, że Państwa mieszkanie będzie zachwycać swoim wyglądem oraz funkcjonalnością. Design Zone doskonale wie w jaki sposób połączyć aktualne trendy z wygodą oraz praktycznością. Dbamy o spełnienie oczekiwań naszych klientów, dlatego projekty mieszkań przygotowywane są na podstawie Państwa indywidualnych preferencji.

O Design Zone

Biuro Design Zone zlokalizowane jest na terenie miasta Lublin. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, które nabyte zostało z pomocą najlepszych uczelni, podczas staży oraz praktyk w odległych zakątkach Europy. Bazujemy na aktualnych trendach rynkowych i dbamy o zdanie każdego inwestora podczas przygotowywania projektów. Zapraszamy na stronę „O nas”, gdzie znajdą Państwo bardziej szczegółowe informacje.

Dowiedz się więcej…

Portfolio

Aranżacja wnętrz jest naszą pasją. Na podstronie „Portfolio” znaleźć mogą Państwo wiele mieszkań, domów czy też obiektów usługowych, w które włożyliśmy całe nasze serce oraz wiedzę. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami, które ukażą Państwo w jaki sposób mieszkanie może zostać przeobrażone

Przejdź do realizacji…

Najczęściej zadawane pytania

Z czego składa się gotowy projekt mieszkania?

Gotowy projekt składa się z jednej kopii papierowej dokumentacji oraz plików cyfrowych, które zawierają wizualizacje oraz informacje techniczne. Po zakończeniu prac projektowych niezbędne materiały przesyłane są do inwestora.

Jak wygląda kwestia modyfikacji projektów?

Przygotowywane aranżacje mogą zostać rozbudowane jednokrotnie na każdym etapie projektowym. Po zaakceptowaniu projektu na etapie wizualizacji wprowadzanie dodatkowych zmian nie jest już możliwe.

Czy można liczyć na pomoc przy wyborze materiałów?

Bazujemy na konkretnych materiałach, które konsultowane są z klientem podczas wizyt w sklepach. Nasz projekt kompleksowy umożliwia dokładne dopasowanie wykończenia z pomocą indywidualnie dobranych surowców.

Czy projekt mieszkania uwzględnia meble klienta?

Po przeprowadzonym wywiadzie z klientem projekt mieszkania, który przygotowuje Design Zone może zawierać meble oraz sprzęt będące w posiadaniu klienta. Funkcjonalność oraz stylistyka danego pomieszczenia zostanie dopasowana w zależności od potrzeb inwestora.

Czym zajmuje się projektant wnętrz od Design Zone?

Nasz projektant wnętrz zajmuje się przygotowaniem koncepcji projektowych, najpierw funkcjonalnych, a później kolorystycznych i stylistycznych. Po przygotowaniu wizualizacji, przygotowuje dokumentację techniczną dla wykonawców.

Jak długo przygotowywany jest projekt mieszkania?

Czas przygotowywania każdego projektu zależny jest od jego złożoności. Standardowo prace projektowe mogą trwać od 2 tygodni w przypadku jednego-dwóch pomieszczeń aż do 2 miesięcy, gdzie przygotowywana jest aranżacja całego domu.

ul. Do Dysa 5, 20-149 Lublin
+48 880 146 790
olgafranzovska@gmail.com
Copyright © Design Zone 2017-2023
Projekt i realizacja sideline