Część domu jednorodzinnego. Ostrów Lubelski. 2019

Jeden z naszych najnowszych projektów salonu i łazienki. Jak Wam się podoba? 

Naszym zdaniem, w takim salonie nie tylko rodzinne chwile będą wspaniałe, ale z pewnością odbędzie się tutaj niejedno miłe spotkanie w gronie znajomych. Pomieszczenie jest bardzo jasne i minimalistyczne. Zwróćcie koniecznie uwagę na oświetlenie – poza punktowym mamy tutaj również niebanalne, wiszące lampy, które bez wątpienia zwracają uwagę już od wejścia. 

Kuchnia to miejsce, w którym spędzamy zwykle sporo czasu. Warto więc, by była nie tylko estetyczna, ale i funkcjonalna. Co zrobić, gdy stół jadalny jest usytuowany w innym pomieszczeniu? Czy należy wtedy zrezygnować z miejsca do zjedzenia posiłku w kuchni? Zazwyczaj jest to kwestia, która zależy od przestrzeni jaką dysponujemy i subiektywnych potrzeb właściciela. W tym przypadku, oprócz stołu na 8 osób znajdującego się w salonie, mamy także dedykowane, dwuosobowe miejsce do konsumpcji umieszczone przy wolnej ścianie w kuchni.

Czasami wybór pomiędzy klasycznymi kolorami jest niezwykle trudny, dlatego przygotowaliśmy projekt łazienki w dwóch wariantach kolorystycznych – bieli i czerni.

ul. Rusałka 10, 20-103 Lublin
+48 880 146 790
olgafranzovska@gmail.com
Copyright © Design Zone 2017-2022
Projekt i realizacja sideline