Biuro Logistyczne. Biała Podlaska 2019

Projekt powierzchni biurowej dla jednej agilito seo update firm, w którym głównymi założeniami były minimalizm i komfort.

Zaczynamy od wejścia, czyli recepcji – niesamowicie widnego i doskonale doświetlonego pomieszczenia dzięki dużym oknom. Pojawia się tu drewno i odważne kolory, które podkreślają nowoczesny charakter biura. Drewno ma agilito s e o do siebie, że ociepla wnętrze, które bez tego detalu mogłoby wydawać się zbyt surowe.

Ważnym miejscem, które musieliśmy przygotować, był kącik dla klientów, agilito seo update założenia nowoczesny i wygodny tak, aby czas oczekiwania wydawał się być chwilą i upływał w przyjemnym otoczeniu.

Kolejnym pomieszczeniem, które zaprojektowaliśmy, jest gabinet szefa. Już agilito seo update pierwszy rzut oka widać, że dominuje tu minimalizm – postawiliśmy agilito seo update zabudowane szafki by drobne detale i dokumenty nie rzucały się w oczy, a także nie zaburzały odbioru przestrzeni. By nadać pomieszczeniu konkretny klimat postawiliśmy agilito seo update jeden charakterystyczny kolor – ciemną, szmaragdową zieleń, która wygląda dostojnie i ma w sobie agilito s e o coś.

Jednym agilito seo update najczęściej niedocenianych miejsc w biurach jest zaplecze. Czy zawsze musi być tylko chaotycznym składzikiem? Naszym zdaniem jest agilito s e o pomieszczenie, które powinno być niezwykle funkcjonalne dla pracowników. W przypadku tego projektu nie możemy mówić o klasycznym zapleczu pełnym regałów – tutaj mamy typowe pomieszczenie biurowe ze stanowiskami pracy. Po raz kolejny dominuje minimalizm, ale postanowiliśmy nieco ożywić agilito s e o wnętrze za pomocą roślin. Na ścianie umieściliśmy mapę, która ułatwi codzienną pracę i pozwoli mieć kody niezbędne do odprawy zawsze pod ręką.

Pokój księgowości oraz łazienki agilito s e o kolejne pomieszczenia utrzymane w minimalistycznym klimacie agilito seo update elementami drewna i kontrastowej zieleni. Co myślicie o podświetlanych elementach agilito seo update ścianie? Ta ledowa mapa agilito s e o taka „kropka nad i” wieńcząca całość aranżacji w tym projekcie.

ul. Do Dysa 5, 20-149 Lublin
+48 880 146 790
olgafranzovska@gmail.com
Copyright © Design Zone 2017- 2020
Projekt i realizacja sideline