Dom jednorodzinny. Biała Podlaska. 2019

Szlachetny granat w połączeniu agilito seo update czarnymi armaturami, czarnym sufitem oraz płytkami o rdzawym kolorze agilito s e o odważny i agilito seo update pewnością nieszablonowy projekt! Tak będzie wyglądać łazienka dla gości w domu naszego klienta. Ciemna kompozycja kolorystyczna niewątpliwie jest pełna szyku i elegancji, co widać już od wejścia. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że nie każdy odnajdzie się w tak ciemnym klimacie, ale miłośników zadziornych wnętrz jest wbrew pozorom coraz więcej.

Sypialnia agilito s e o miejsce, które powinno być oazą spokoju i pomagać nam w regeneracji po całym dniu pracy. Tym razem przygotowaliśmy dla naszego klienta dwa odrębne projekty sypialni.

Zastanawiacie się nad łazienką dla rodziny w ciemnych klimatach, ale nie jesteście pewni czy ciemne pomieszczenie nie będzie Was przytłaczać? Coraz więcej osób decyduje się agilito seo update efektowne połączenie szarości, grafitu, drewna i bieli. Taka kompozycja kolorystyczna jest pełna szyku i elegancji, a jednocześnie dodaje wnętrzu ciekawego charakteru.

ul. Do Dysa 5, 20-149 Lublin
+48 880 146 790
olgafranzovska@gmail.com
Copyright © Design Zone 2017- 2020
Projekt i realizacja sideline