Projekty wnętrz Lublin

Podstawą oferty Design Zone jest aranżacja wnętrz. Jesteśmy studiem, które zajmuje się tworzeniem projektów domów, mieszkań, pomieszczeń komercyjnych oraz usługowych. Wykonujemy zarówno pojedyncze zlecenia jak i kompleksowe usługi z zakresu całego projektu. Operujemy na terenie miasta Lublin i jego okolic, jednakże dla zainteresowanych inwestorów oferujemy możliwość współpracy zdalnej. Dość często robimy projekty wnętrz dla klientów z Warszawy.

Nasz architekt wnętrz przygotuje dla Państwa nie tylko atrakcyjne wizualnie wnętrze, ale zapewni również jego funkcjonalność. Design Zone projektowanie wnętrz traktuje jako swoją pasję, dlatego podczas współpracy pomieszczenia nie powstają według określonych schematów. Wszystkie zlecenia traktujemy indywidualnie i dzielimy się z każdym klientem kreatywnym podejściem do rozwiązywania problemów.

O firmie

Projekty wnętrz od Design Zone powstają w naszym biurze w Lublinie. Na miejscu czeka na Państwa architekt wnętrz, który chętnie odpowie na Państwa pytania oraz przygotuje niezbędne dokumenty związane z współpracą. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dowiedz się więcej…

Realizacje

Wśród realizacji przygotowanych przez nasze biuro znaleźć można wnętrza mieszkalne, komercyjne oraz usługowe. Projekty opublikowane na naszej stronie inspirowane są najnowszymi trendami i wspierają wizję inwestorów w połączeniu z funkcjonalnością pomieszczeń. Poznaj nasze portfolio i zainspiruj się z Design Zone!

Przejdź do realizacji…

Jak wybrać dobrego architekta wnętrz?

Wybór odpowiedniego projektanta wnętrz nie jest łatwy ze względu na wiele czynników odpowiadających za jakość usług. Podstawą dobrej decyzji są informacje na temat wiedzy praktycznej oraz wykształcenia architekta, gdyż z ich pomocą wyrabia się odpowiedni styl pracy oraz techniki przydatne przy wykonywaniu tego zawodu. Projektant wnętrz w studiu Design Zone jest wykształconym dyplomowanym specjalistą z tytułem magistra projektowania wnętrz.

Najczęściej zadawane pytania

Czy projekty wnętrz mogą być modyfikowane?

Podczas współpracy z Design Zone klient ma możliwość jednorazowej modyfikacji projektu na każdym etapie prac. Po zaakceptowaniu wizualizacji wnętrza, zmiana projektu nie jest już możliwa.

Czy projekty wnętrz biorą pod uwagę własne meble?

Przygotowywane projekty wnętrz mogą uwzględniać meble, które są już w posiadaniu danego klienta. Po przeprowadzeniu wstępnego wywiadu i zakończeniu niezbędnych formalności prosimy o dostarczenie wymiarów mebli, które mają zostać użyte w aranżacji pomieszczenia oraz ich zdjęć.

W jakiej formie przekazany zostanie gotowy projekt?

Po zakończeniu prac projektowych niezbędne pliki przesłane zostaną do Państwa w formie fizycznej oraz elektronicznej. Dla każdego inwestora udostępniana jest jedna sztuka pełnej dokumentacji papierowej oraz materiały przesyłane za pomocą poczty elektronicznej (projekty oraz wizualizacje).

Gdzie czerpie inspiracje Design Zone?

Nasze projekty tworzymy w oparciu o specjalistyczne wykształcenie poparte dyplomem studiów wyższych. Unikatowy charakter naszych aranżacji uzyskujemy poprzez regularne szkolenia branżowe, służące nieustannemu poznawaniu nowych materiałów oraz technologii. Odbywamy liczne podróże do miejsc będących wyznacznikami światowych trendów w dziedzinie projektowania i wystrojów wnętrz. Wszystko to łączymy razem naszym zmysłem artystycznym, który powoduje, że nasze projekty są niepowtarzalne i wyjątkowe.

Jakie dokumenty należy przygotować pod projektowanie wnętrz?

Aranżacja wnętrza najczęściej przygotowywana jest na podstawie własnej inwentaryzacji. Gdy nie ma dostępu do danej lokalizacji, lub budynek jeszcze nie jest zbudowany, pracujemy na podstawie rysunków architektonicznych oraz rzutach od dewelopera. Styl pomieszczeń bazujemy na wywiadzie przeprowadzanym z klientem, dostępnym budżecie oraz inspiracji, które inwestor może nam zaprezentować podczas tworzenia projektu.

Czy Design Zone przygotowuje projekty dla mieszkań nie znajdujących się w Polsce?

Design Zone współpracuje z klientami, którzy pochodzą z wielu zakątków świata. Dla inwestorów nie znajdujących się w Polsce nasz architekt wnętrz opracuje projekt w całości zdalnie, opierając się na dostarczonych informacjach oraz dokumentach technicznych.

ul. Do Dysa 5, 20-149 Lublin
+48 880 146 790
olgafranzovska@gmail.com
Copyright © Design Zone 2017-2023
Projekt i realizacja sideline