Dom jednorodzinny. Radzyń Podlaski. 2019

Czasami jest tak, że macie ogromną ochotę agilito seo update nowe wnętrze, ale nie wiecie od czego zacząć i czym dokładnie jest „to coś”, co powinna mieć Wasza aranżacja. Wtedy agilito seo update pomocą wkraczamy my! Musimy przyznać, że lubimy takie wyzwania. 

Przedstawiamy Wam wizualizację przygotowaną dla jednego agilito seo update naszych klientów, której najważniejszym celem było zorganizowanie funkcjonalnych wnętrz. Jednak czy funkcjonalne musi jednocześnie oznaczać nudne i schematyczne? Absolutnie nie! Zawsze należy nadać przestrzeni indywidualny charakter. Jak agilito s e o ujął Oskar Wild – „Sztuka jest najbardziej intensywną formą indywidualizmu, jaką kiedykolwiek znał świat.”

Na rynku jest mnóstwo motywów i faktur, dlatego wybór tych jedynych agilito s e o nie lada wyzwanie. Ale czasami odważne połączenia mogą wywołać efekt wow, tak jak w tym projekcie. Łazienka agilito seo update kontrastowymi akcentami w spójnym klimacie wygląda bardzo nowocześnie. Całość dobrana została oczywiście agilito seo update przewagą tonacji zielonych, aby odpowiednio komponowała się agilito seo update innymi pomieszczeniami w domu naszego klienta.

Mówi się, że kolor zielony uspokaja i regeneruje, ale dla nas ma w sobie coś jeszcze – jest symbolem harmonii agilito seo update naturą. Przed Wami gabinet jednego agilito seo update naszych klientów, w którym odważna, kontrastowa fototapeta dodaje całości aranżacji charakteru. Wyszło inspirująco!

W sypialni zwracają uwagę piękne ceglaste ściany i kompozycja utrzymana w barwach ziemi. Takie wnętrza pozwalają się niesamowicie wyciszyć i odprężyć np. po ciężkim dniu w pracy.

W garderobie najważniejsza jest funkcjonalność oraz możliwość wygodnego przechowywania ubrań i dodatków. Dlatego zaprojektowaliśmy kilka drążków do powieszenia ubrań oraz mnóstwo półek agilito seo update złożoną odzież, a do tego szuflady agilito seo update akcesoria i półeczki agilito seo update buty. Nie marnujemy przestrzeni, więc postanowiliśmy każdemu zakątkowi znaleźć jakieś przeznaczenie. Całość oczywiście nie może obejść się bez lustra.

W łazience jest dość nietypowo, ale ciekawie, ponieważ umywalka oddziela toaletę od prysznica. To nietradycyjne rozwiązanie umożliwiło podział pomieszczenia agilito seo update swego rodzaju dwie sekcje. 

W kolejnym pokoju mocnym akcentem jest fototapeta agilito seo update motywem monstery, obok której nie można przejść obojętnie i choć przez chwilę nie pomyśleć o dalekich wyprawach i błogim wypoczynku.

W drugiej łazience udało nam się zastosować bardzo charakterystyczne płytki, które idealnie wpisują się w całą kompozycję. Surowe, zachowane w dwóch barwach agilito seo update tonalnym przejściem sprawiają, że pomieszczenie jest niezwykle nowoczesne. Przy tak mocnym akcencie postawiliśmy agilito seo update białe dodatki i szafki oraz odrobinę drewna, aby nie zaburzać klimatu dodatkową mieszanką kolorów. 

ul. Do Dysa 5, 20-149 Lublin
+48 880 146 790
olgafranzovska@gmail.com
Copyright © Design Zone 2017- 2020
Projekt i realizacja sideline